امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/02/26 - 10:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم دره برگزار شد

به گزارش نبض سحر،  پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم دره به ریاست محمدی فرماندار و با حضور روسای کل ادارات شهرستان با رعایت ضوابط بهداشتی و ضدعفونی های لازم(دستها و سالن) برگزار شد.   در این جلسه دکتر کریمخانی رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم دره ضمن بیان اهمیت توجه به […]

به گزارش نبض سحر،  پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم دره به ریاست محمدی فرماندار و با حضور روسای کل ادارات شهرستان با رعایت ضوابط بهداشتی و ضدعفونی های لازم(دستها و سالن) برگزار شد.
  در این جلسه دکتر کریمخانی رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم دره ضمن بیان اهمیت توجه به بیماری کرونا و آخرین وضعیت این بیماری در سطح کشور، همکاری و همراهی کلیه دستگاههای اجرایی را در این خصوص خواستار شد.
 در ادامه پیگیری مصوبات قبلی و نحوه ایزوله کردن و بهسازی جایگاه زباله شهری جهت جلوگیری از نفوذ شیرابه به آبهای زیرزمینی و تغییر در کیفیت فیزیکوشیمیایی آب چاههای مجاور مورد بررسی قرار گرفت. روشهای پیشگیری از انتقال بیماری و آمادگی حوزه درمان شهرستان توسط ریاست بیمارستان و روشهای ضدعفونی و گندزدایی توسط کارشناس بهداشت محیط ارائه شد. تعطیلی جمعه بازار، تعطیلی استخر و لغو فعالیت کلیه باشگاههای ورزشی، عدم پذیرش تالارها، نظارت حداکثری بر فعالیت رستورانها و تهیه غذاهای آماده، الزام به ضدعفونی مداوم وسایط نقلیه عمومی، ادارات، مساجد و محیطهای فرهنگی و اموزشی و ..  از جمله مصوبات این جلسه بود.
درادامه هماهنگی بسیج سلامت نوروزی و انتظار از ادارات شهرستان از جمله: توجه به کنترل بهداشت اب شهرستان و کلرزنی و عدم عرضه ماهی زنده در محلهای فاقد شرایط و بازدیدهای مشترک وکشیکهای ادارات مورد بحث قرار گرفت و خانم دکتر محمدی رییس مرکز بهداشت شهرستان نیز در خصوص نحوه خدمات رسانی مراکز خدمات جامع سلامت و آمادگی های لازم شبکه در ایام تعطیلات نوروزی مواردی را بیان کرد.

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه