امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/03/26 - 11:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمامی راههای فرعی ورود به شهر مسدود می شود

جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا راس ساعت ۱۰ امروز چهارشنبه ۶ فروردین به ریاست حجت محمدی فرماندار خرم دره در محل شبکه بهداشت برگزار شد . فرماندار خرم دره در این جلسه گفت : برنامه اصلی تمامی دستگاههای اجرایی پیشگیری از شیوع کرونا ویروس است و باید در این زمینه اهتمام ویژه […]

جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا راس ساعت ۱۰ امروز چهارشنبه ۶ فروردین به ریاست حجت محمدی فرماندار خرم دره در محل شبکه بهداشت برگزار شد .

فرماندار خرم دره در این جلسه گفت : برنامه اصلی تمامی دستگاههای اجرایی پیشگیری از شیوع کرونا ویروس است و باید در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند
وی در ادامه یاد آور شد : از اختصاص دادن تنها بیمارستان خرم دره برای بیماران کرونایی گلایه داریم و این مهم بدون هماهنگی با فرمانداری صورت گرفته لذا همشهریان و سایر بیماران دچار مشکل هستند و این اقدام اعتراضات زیادی را در پی داشته که لزوم احداث بیمارستان دوم برای شهرستان را بیشتر هویدا و ضرورت می بخشد.
رییس ستاد پیگشیری از شیوع کرونا ویروس شهرستان از شبکه بهداشت و بیمارستان خواست آمار دقیق بیماران کرونایی را روزانه به فرمانداری اعلام کنند .
محمدی در ادامه تاکید کرد : افرادی که به دلیل کرونا در بیمارستان بستری هستند و پس از گذراندن مدت معالجه بهبود پیدا میکنند نباید بعداز ترخیص از بیمارستان در شهر تردد داشته باشند این افراد باید در نقاهت گاه بستری شوند .

فرماندار خرم دره با اشاره به گند زدایی معابر و اماکن عمومی توسط شرکت کشت و صنعت و بقیه گروههای فعال اظهار داشت : طبق بخشنامه وزارت بهداشت سطل های زباله ،خوردوهای انتقال پسماند شهری ،استگاه تاکسی ها و خوردوهای تاکسی ، ایستگاه راه آهن ،اطراف محوطه و ورودی بیمارستان و درمانگاهها ،ورودی مجتمع ها و پاساژها ،ورودی کارخانه جات باید هر روز گند زدایی شود .

محمدی در ادامه با تشکر از خیرین و گروههای فعال در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس که زحمت میکشند خواست : همگی در یک راستا عمل کنند تا از دوباره کاری پرهیز شود و کارها باید بانظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان صورت گیرد .

محمدی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : به تمامی صنوف غیر ضروری ابلاغ شده که تا ۱۶ فروردین تعطیل هستند در صورت عدم رعایت توسط نیروی انتظامی و تعزیرات برخورد خواهد شد .
وی در ادامه افزود نانوایی ها ملزم هستند برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از تجمع در مقابل نانوایی های نان هارا بعداز پخت با رعایت مسائل بهداشتی بسته بندی و تحویل مشتریان خود دهند .
محمدی فرماندار خرم دره در پایان از شهرداری خواست : تمامی راههای فرعی ورود به شهر را مسدود نماید تا کنترل ورود خودورهای غیر بومی به داخل راحت تر صورت گیرد

ارسال دیدگاه