امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/06/24 - 9:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشایی ابتدای خیابان باهنر توسط شهرداری خرمدره

تملک و تخریب ملک سه باب مغازه واقع در طرح تعریض ابتدای خیابان باهنر در جهت روانسازی و بازگشایی معبر خیابان امروز انجام گرفت .

نوری آرا شهردار ، در خصوص این تملک وبازگشایی گفت: تملک و بازگشایی این مسیر به جهت تأمین نظر شهروندان مورد تاکید شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره بوده است

وی افزود: تخریب و تملک ملک واقع در طرح تعریض ابتدای خیابان باهنر به منظور بازگشایی، تعریض معابر و آسان سازی عبور و مرور و رفاه شهروندان انجام شد.

مهندس نوری آرا عنوان کرد: رفع مشکلات ترافیکی از اولویت های مهم شهرداری وشورای اسلامی شهر است که در این راستا تملک و تخریب ملک در مسیر ابتدای خیابان باهنر به منظور آزادسازی معبر و بهسازی زیرساخت‌های شهری واصلاح هندسی این تقاطع پرتردد در دستور کار شهرداری وشورای اسلامی شهر قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: تملک و تخریب ملک در طرح بازگشایی معابر، با هدف خدمات رسانی بهتر به شهروندان،سهولت در تردد آنها و همچنین کاهش ترافیک انجام می‌شود و امیدواریم به عنوان خادم مردم بتوانیم رضایت شهروندان را به دست آوریم

شهردار خرمدره : پس از تخریب این ملک اقدامات عمرانی لازم شامل اصلاح هندسی مسیر تقاطع به جهت تسهیل در عبور مرور،جدولگذاری و پیور کاری برای این تقاطع انجام می شود .

لازم به ذکراست تملک این ملک با تلاش شهردار همه اعضای شورای شهر و واحد املاک شهرداری و همچنین تخریب این ملک با همکاری واحدهای موتوری، خدمات شهری وآتش نشانی انجام شد.

ارسال دیدگاه