امروز : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/09/29 - 5:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه‌سازی‌ها نمی‌تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود

ماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب‌ها و حاشیه‌سازی‌ها نمی‌تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود. حجت‌الاسلام حسن شجاعی ، با اشاره به حواشی بهوجود آمده برای مجلس طی هفته‌های اخیر، عنوان کرد: تخریب‌ها و حاشیه‌سازی‌ها نمی‌تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود. وی با تاکید بر اینکه اولویت مجلس […]

ماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب‌ها و حاشیه‌سازی‌ها نمی‌تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی ، با اشاره به حواشی بهوجود آمده برای مجلس طی هفته‌های اخیر، عنوان کرد: تخریب‌ها و حاشیه‌سازی‌ها نمی‌تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود.

وی با تاکید بر اینکه اولویت مجلس یازدهم، ساماندهی اقتصاد و معیشت مردم است، ادامه داد: برای تحقق این امر نیز از هیچ اقدامی دریغ نخواهد شد.

این مسئول با اشاره به این مطلب که ممکن است در برخی مواقع شاهد خطاهایی در رفتار برخی از نمایندگان باشیم، ادامه داد: این خطاها به اندازه‌ای نیست که چنین هجمه‌هایی علیه مجلس یازدهم وجود داشته باشد.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، اولویت اول مجلس یازدهم را پرداختن به مشکلات معیشت و اقتصادی مردم و کشور عنوان کرد و یادآور شد: حرکت مجلس نیز به سمت بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح ناظر بر معیشت مردم و بهبود اقتصاد کشور خواهد بود.

حجت‌الاسلام شجاعی با اشاره به حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه و ارتباط مستقیم آنان با مردم و سفر به نقاط مختلف هر حوزه انتخابیه برای بررسی مسائل و مشکلات پیشرو، خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم نیز برای حل مشکلات در کنار مجلس باشند

برچسب‌ها:,

ارسال دیدگاه