امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
تاریخ : 2021/01/12 - 10:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۴ دستگاه استخراج بیت‌کوین غیرمجاز در هیدج

ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از کشف چهار دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد مهدی‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگه‌داری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از مجمتع‌های تجاری شهر هیدج، بررسی موضوع […]

کشف ۴ دستگاه استخراج بیت‌کوین غیرمجاز در هیدج

ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از کشف چهار دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد مهدی‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگه‌داری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از مجمتع‌های تجاری شهر هیدج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اکیپی از ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ هیدج بلافاصله به محل اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل، چهار دستگاه ماینر به همراه متعلقات آن را کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: استفاده از دستگاه‌های ماینر به منظور استخراج و تولید ارز دیجیتال مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره برق است و پلیس با کسانی که بدون مجوز قانونی اقدام به این کار کنند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه