امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلیپ/ وداع شهید رحمان بهرامی با خانواده قبل اعزام به سوریه

کلیپ وداع شهید رحمان بهرامی با خانواده خود قبل از اعزام به سوریه که توسط خانواده وی ضبط شده است. به گزارش نبض سحر، شهید رحمان بهرامی از شهدای مدافع حرم شهرستان خرمدره است که در درگیری های اخیر سوریه به فیض شهادت نایل آمد. این شهید والا مقام در سخنان خود در این کلیپ […]

کلیپ وداع شهید رحمان بهرامی با خانواده خود قبل از اعزام به سوریه که توسط خانواده وی ضبط شده است.

به گزارش نبض سحر، شهید رحمان بهرامی از شهدای مدافع حرم شهرستان خرمدره است که در درگیری های اخیر سوریه به فیض شهادت نایل آمد.

این شهید والا مقام در سخنان خود در این کلیپ می گوید: برای من گریه نکنید، بر امام حسین(ع) گریه کنید، همه ما رفتنی هستیم، امام حسین(ع) ، فرزندان و برادرانش را شهید کردندو اهل بیت اش را اسیر کردند، آنان جان های خود را فدا کردند تا نماز ، قران و دین باقی بماند.

برای من چرا گریه می کنید، دعا کنید توفیق پیدا  کنیم تا در مقابل اسرائیل لعنتی،  آل سعود خائن و  امریکا جنایتکار بایستیم.

برای من گریه نکنید، بهترین انسان ها رفته اند، امام خمینی(ره) با آن عظمت که ما را از دست خائن ها نجات داد، رفته است مگر من باقی خواهم ماند، قدر همدیگر را بدانید و به همدیگر محبت کنید ، شما دعا کنید خداوند گناهان من را ببخشد و شهادت را نصیب من کند.

 

برچسب‌ها

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه