امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۹:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه اندازی مجتمع پتروشیمی توسط نمایندگان مجلس استان زنجان و مدیران استانی پیگیری می‌شود/ موانع تولید در شهرستان ایجرود بررسی می‌شود

رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به راه اندازی مجتمع پتروشیمی گفت: راه اندازی مجتمع پتروشیمی و رفع موانع این پروژه توسط نمایندگان مجلس استان زنجان و مدیران استانی پیگیری می‌شود.

به گزارش نبض سحر به نقل از موج رسا, ناصر فغفوری در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت‌: با توجه به استقرار صنایع بزرگ در شهرستان ایجرود تحولات حوزه تولید و تجارت در این شهرستان با حساسیت خاصی پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد‌: جذب سرمایه گذاران بزرگ به منظور ایجاد رونق در فضای کسب و کار و اشتغال اولویت کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است.

فغفوری با بیان اینکه اولویت اول سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان ایجرود پیگیری راه اندازی مجتمع پتروشیمی است افزود‌: مجتمع پتروشیمی از پروژه‌های بزرگ استانی محسوب می‌شود و همه نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی پیگیر رفع موانع راه اندازی آن هستند.

وی عنوان کرد‌: وضعیت مطلوبی در زمینه بهره برداری از معادن  شهرستان ایجرود حاکم است و انتظار میرود از فعالیت قانونی معدنکاران حمایت لازم انجام گیرد.

رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد: پیگیری مشکلات و رفع موانع تولید واحدهای تولیدی از ماموریت ها و وظایف اصلی سازمان متبوع است و با حضور در شهرستان ها و برگزاری جلسه با فرماندار محترم منطقه و صاحبان صنایع و معادن در راستای انجام این ماموریت است

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با حضور در بین صنعتگران و معدنکاران به درک متقابل و صحیحی از مشکلات و موانع موجود در سر راه تولیدکنندگان و راهکارهای رفع موانع دست بیابیم.

فغفوری خاطر نشان کرد: استقرار صنایع بزرگی همچون سیمان خمسه، فولاد سهند و پتروشیمی آینده درخشانی را برای شهرستان ایجرود رقم خواهد زد.

در ادامه این جلسه بیات فرماندار شهرستان ایجرود نیز عنوان کرد: نتیجه عملکرد مثبت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان در شهرستان ایجرود کاملا مشهود است.

وی با اشاره به اینکه گزارش فعالیت‌های مربوط به شرکت پتروشیمی در بین مردم منطقه مشهود نیست گفت: فرمانداری شهرستان در تیررس انتقادات مردم منطقه در خصوص عدم عملکرد مناسب مدیران شرکت پتروشیمی قرار دارد.

بیات ضمن انتقاد از عدم تعامل مدیران شرکت پتروشیمی با مردم و مسولین شهرستان ایجرود خاطر نشان کرد: باید تسهیلات لازم برای استقرار صنایع در شهرک تخصصی پتروشیمی در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه