امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فیلم “عاطفه” برای اولین در زنجان اکران شد/ گردهمایی فیلم سازان زمینه رفاقت بین هنرمندان را فراهم می کند

اولین اکران عمومی فیلم “عاطفه” با حضور عوامل سازنده، فیلمسازان و عکاسان برتر استان زنجان برگزار شد.

به گزارش نبض سحر به نقل از موج رسا, اولین اکران عمومی فیلم عاطفه با حضور عوامل سازنده،به همراه فیلمسازان و عکاسان برتر استان زنجان در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان برگزار شد.

سید حمید کرمانی، کارگردان فیلم عاطفه در حاشیه اکران این فیلم اظهار داشت: برای نخستین بار در استان زنجان،گردهمایی فیلمسازان و عکاسان استان زنجان از دو روز گذشته در استان زنجان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری چنین گردهمایی هایی حرکت فوق العاده ای است که زمینه را برای رفاقت بین فیلم سازان جوان مهیا میکند، افزود: برگزاری چنین برنامه هایی که به صورت مسابقه ای نیست، زمینه رشد فیلم سازان را بیشتر فراهم می کند.

این کارگردان زنجانی با اشاره به ساخت فیلم عاطفه در بهار امسال، گفت: داستان فیلم به اینگونه است که مادری با پسرش با مشکلی برخورد می کند و مادر بین احساس مادرانه و احساس مسئولیتی که دارد، دچار شک و تردید می شود.

کرمانی این فیلم را ۱۷ دقیقه ای عنوان کرد و گفت: این فیلم کار داستانی بوده و توانسته است مخاطبان خود را جذب کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فیلم سازان جوان استان زنجان به دنبال فیلمبرداری اصولی که دارای استانداردهای اولیه است، حرکت می کنند، افزود: در حال حاضر کیفیت فیلم سازی در زنجان افزایش چشمگیری دارد.

این کارگردان جوان با بیان اینکه هیچ نوع حمایتی از فیلم سازان جوان انجام نمی شود، گفت: این فیلم را به تهیه کنندگی خودم ساختم و حمایت تنها در حد دلخوشی است.

وی بر ضرورت اکران فیلم های کوتاه در استان تاکید کرد و گفت: این نخستین همایش بود که ضروری است بستر لازم برای فعالیت های بیشتر فراهم شود.

کرمانی با بیان اینکه حتی در اخذ مجوز نیز فیلم سازان با مشکلات بسیاری مواجه هستند، تصریح کرد: ضروری است حمایت های لازم در این زمینه صورت گیرد.

گفتنی است، فیلم عاطفه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید حمید کرمانی،نویسندگی نادر ساعی ور ساخته شده است.

محبوبه نوری،سید مهدی حسینی و توران کمالی بازیگران این فیلم بوده و علی رضا بیات مدیر تصویر برداری این فیلم داستانی محسوب می شوند.

تدوین این فیلم بر عهده خلیل محمدی،اصلاح رنگ از سوی محمد رضا بیات و صدابرداری نیز از سوی محمد رضا محمدی انجام شده است.

سکینه ابدالی به عنوان مدیر تولید و داوود اسلامی مدیر تدارکات این فیلم هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه