امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراهم کردن زمینه فعالیت موثر اصحاب رسانه، مطبوعات و حمایت از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان زنجان

استاندار زنجان خواستار فراهم کردن زمینه فعالیت موثر اصحاب رسانه، مطبوعات و حمایت از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در استان زنجان شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، اسداله درویش امیری طی نامه‌ای از اعضای شورای اداری استان خواست تا اقدامات مناسبی در راستای فراهم کردن زمینه فعالیت موثر اصحاب رسانه، روزنامه نگاران و مطبوعات استان انجام دهند.

وی اظهار کرد: ضروری است ۱۷ مرداد که به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است، اقدامات موثری در جهت حمایت و تجلیل از فعالین این عرصه صورت پذیرد.

استاندار زنجان توجه جدی به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران را از اولویت‌های برنامه دولت یازدهم و در استمرار آن، در دولت دوازدهم دانست و اظهار کرد: با توجه به نزدیکی مراسم تنفیذ و تحلیف حکم ریاست جمهوری و تشکیل دولت دوازدهم، فعالیت‌های مناسبی در حمایت از اصحاب رسانه، مطبوعات، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در استان و کشور صورت گیرد.

درویش امیری توجه ویژه اعضای شورای اداری و مدیران استان به حمایت از تشکل‌های مربوط به روزنامه نگاران از جمله، خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران استان را خواستار شد و تاکید کرد: اعضای شورای اداری استان باید ضمن اهتمام جدی در این زمینه، گزارشی از فعالیت‌های خود را به اداره کل روابط عمومی استانداری زنجان اعلام نمایند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه