امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح شهر خرم‌دره

شهردار خرم‌دره گفت: ساماندهی تابلوهای شهری در دستور کار شهرداری خرم‌دره قرار گرفت. امیر هوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از عوامل رضایت‌مندی از محیط شهری زیباسازی است؛ چرا که تعدد وجود تابلوهای نازیبا، زیبایی بصری محیط شهری را کم می‌کند و تأثیر مستقیمی در روحیه و افکار شهروندان دارد. […]


شهردار خرم‌دره گفت: ساماندهی تابلوهای شهری در دستور کار شهرداری خرم‌دره قرار گرفت.

امیر هوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از عوامل رضایت‌مندی از محیط شهری زیباسازی است؛ چرا که تعدد وجود تابلوهای نازیبا، زیبایی بصری محیط شهری را کم می‌کند و تأثیر مستقیمی در روحیه و افکار شهروندان دارد.

وی با بیان اینکه زیباسازی هیچ شهری ممکن نیست، مگر با همکاری و همیاری شهروندان، تصریح کرد: بر اساس ماده ۵۵ و ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی از وظایف شهرداری است.

شهردار خرم‌دره ادامه داد: امروز فروشندگان بدون توجه به قوانین و ضوابط تبلیغاتی اقدام به تهیه و نصب تابلو می کنند و با اجرای طرح ساماندهی تابلوهای صنفی و تجاری، عدالت بین اصناف در مورد تبلیغات رعایت می شود.

نوری‌آرا تاکید کرد: در صورتی که نسبت به کسب مجوز جهت نصب تابلو اقدام نشود، تابلوهای غیرمجاز بر اساس آیین‌نامه‌های قانونی توسط واحد اجرائیات از سطح شهر جمع‌آوری خواهند شد.

وی یادآور شد: البته پیش از این نیز به مشاغلی که با تابلوهای تبلیغاتی خود مزاحمت های بصری برای شهروندان به وجود آورده بودند، اخطار داده و در پی آن پس از مدت زمان معین جمع‌آوری شده است.

ارسال دیدگاه