امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۹:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد مرکز جراحی در خرم‌دره، نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: ایجاد یک مرکز جراحی در شهرستان خرم‌دره، نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در جمع مسئولان خرم‌دره با اشاره به پیشنهادات فرماندار و نماینده در زمینه ساختمان دانشگاه پیام‌نور و انتقال بیمارستان به این مکان، عنوان کرد: چون این ساختمان به لحاظ استاندارد بیمارستانی ساخته […]

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: ایجاد یک مرکز جراحی در شهرستان خرم‌دره، نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در جمع مسئولان خرم‌دره با اشاره به پیشنهادات فرماندار و نماینده در زمینه ساختمان دانشگاه پیام‌نور و انتقال بیمارستان به این مکان، عنوان کرد: چون این ساختمان به لحاظ استاندارد بیمارستانی ساخته نشده است انتقال بیمارستان به این مکان ممکن نیست ولی می‌توان از آن به عنوان یک مرکز جراحی استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه با ایجاد این مرکز جراحی بار بیمارستان بوعلی خرم‌دره نیز سبک می‌شود، اظهار کرد: ایجاد این مرکز سهل‌الوصول‌تر از ایجاد یک بیمارستان جدید که نیاز به هزینه‌های فراوان دارد، است.

این مسئول با اشاره به اینکه ایجاد و تجهیز مرکز جراحی در خرم‌دره نیازمند  ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است، عنوان‌ کرد: در صورت طی مراحل قانونی روند احداث این پروژه می‌تواند تا آخر سال ۹۸ به پایان برسد.

وی تصریح کرد: ایجاد این مرکز علاوه بر کمک به کم شدن بار تنها بیمارستان خرم‌دره، می‌تواند در عامه جامعه نیز  آرامش ایجاد کند.

ارسال دیدگاه