امروز : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴۷ نفر قربانی خستگی و خواب‌آلودگی در آزادراه زنجان – قزوین

رئیس پلیس‌راه اتوبان قزوین ـ زنجان گفت: در ۱۰ ماهه گذشته از سال ۴۷ نفر در تصادفات اتوبان زنجان ـ قزوین، جان باخته‌اند که علت عمده این حوادث، خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان بوده است. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ حبیب‌الله موسوی در جلسه شورای ترافیک شهرستان خرم‌دره با اشاره به ترافیک روان مسیر برگشت […]


رئیس پلیس‌راه اتوبان قزوین ـ زنجان گفت: در ۱۰ ماهه گذشته از سال ۴۷ نفر در تصادفات اتوبان زنجان ـ قزوین، جان باخته‌اند که علت عمده این حوادث، خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ حبیب‌الله موسوی در جلسه شورای ترافیک شهرستان خرم‌دره با اشاره به ترافیک روان مسیر برگشت اتوبان قزوین ـ زنجان، اظهار کرد: این ترافیک روان سبب شده است که بسیاری از رانندگان، حواس چندانی به رانندگی نداشته باشند که همین امر منجر به وقوع تصادف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه متا‌سفانه در ۱۰ ماهه  سال‌جاری ۴۷ نفر در تصادفات آزادراه زنجان ـ قزوین فوت کرده‌اند، تصریح کرد: علت عمده حوادث پیش آمده در این مسیر، خواب‌آلودگی و خستگی رانندگان بوده است.

این مسئول از شروع طرح نوروزی از ۲۲ اسفندماه در سطح استان خبر داد و گفت: در ایام نوروز از دوربین‌های هوشمند برای کنترل سرعت‌ها استفاده شده و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

وی با اشاره به ورودی‌های حادثه‌ساز سی‌ان‌جی‌های خرم‌دره، ادامه داد: در بررسی‌های به عمل آمده با  اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خرم‌دره، از نقاط حادثه‌خیز ورودی نامناسب سی‌ان‌جی‌ها مشهود بود که بیشتر تصادفات نیز در این مسیر رخ داده است.

ارسال دیدگاه