امروز : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیش از ۴۰ پروژه شهرداری خرم‌دره چشم‌انتظار اعتبار

شهردار خرم‌دره گفت: بیش از ۴۰ پروژه شهرداری چشم‌انتظار اعتبار است. امیرهوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه شهرداری خرم‌دره با توجه به کمبود اعتبارات با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: از شاخص‌های که برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است می‌توان به شاخص‌های جمعیتی و […]


شهردار خرم‌دره گفت: بیش از ۴۰ پروژه شهرداری چشم‌انتظار اعتبار است.

امیرهوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه شهرداری خرم‌دره با توجه به کمبود اعتبارات با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: از شاخص‌های که برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است می‌توان به شاخص‌های جمعیتی و پیوست‌های عدم توسعه‌یافتگی اشاره کرد .

وی با بیان اینکه ۸۲ درصد جمعیت کل خرم‌دره در مناطق شهری زندگی می‌کنند، ادامه داد: از این رو تناسب در بحث توسعه توزیع اعتبارات استانی باید با حساسیت بیشتری دنبال شود .

نوری‌آرا با اشاره به این‌که در سطح شهر خرم‌دره بیش از ۴۰ پروژه داریم که رقم کوچک‌ترین آن‌ها ۲۰۰ میلیون تومان است، افزود: تامین اعتبار و پاسخ دادن به مطالبات مردمی کار شهرداری را سخت‌تر کرده است .

این مسئول از وجود کوچه و خیابان‌های خاک در خرم‌دره نیز خبر داد و افزود: در بحث بهسازی و آسفالت معابر باید شهر خرم‌دره به طور ویژه دیده شود .

وی با بیان این‌که در اجرای پروژه‌ها اجازه آزمون و خطا نداریم، خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی که برای شهر خرم‌دره تدوین می‌شود کارشناسی و با اهداف علمی پیش خواهد رفت، زیرا نه اعتبارات اجازه آزمون و خطا را به ما می‌دهد و نه مردم این خطاها را می‌پذیرند .

ارسال دیدگاه