امروز : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظریف: گام سوم کاهش تعهدات در چارچوب برجام اجرا می‌شود

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر تعهدات طرف‌های برجام اجرا نشود، گام سوم کاهش تعهدات هم در چارچوب توافق هسته‌ای برداشته خواهد شد. به گزارش حوزه سیاست خارجیگروه سیاسی باشگاه خبرنگارن جوان، محمد‌جواد ظریف وزیر امور خارجه در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه همه کشور‌های عضو کمیسیون مشترک برجام به اجماع رسیده‌اند که آمریکا باعث همه […]


وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر تعهدات طرف‌های برجام اجرا نشود، گام سوم کاهش تعهدات هم در چارچوب توافق هسته‌ای برداشته خواهد شد.

ظریف: گام سوم کاهش تعهدات در چارچوب برجام اجرا می‌شود

به گزارش حوزه سیاست خارجیگروه سیاسی باشگاه خبرنگارن جوان، محمد‌جواد ظریف وزیر امور خارجه در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه همه کشور‌های عضو کمیسیون مشترک برجام به اجماع رسیده‌اند که آمریکا باعث همه تشنج‌ها شده است، گفت: خواسته‌های ایران از ابتدا مشخص و روشن بوده است و انتظاری فرا‌تر از برجام نداشته است.

ظریف خاطرنشان کرد: ما گفتیم اگر برجام توسط دیگران به شکل کامل اجرا نشود، ما هم به همان شکل ناقص آن را اجرا می‌کنیم و البته همه اقدامات ما در چارچوب برجام بوده است.

این دیپلمات کشورمان با اشاره به خواست برخی کشور‌های عضو ۱+۴ برای لغو اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی، عنوان کرد: این در اختیارات جمهوری اسلامی است که در این باره تصمیم بگیرد و حتما اگر تعهدات طرف‌های خارجی برجام اجرا نشود این گام در امتداد اقدامات قبلی برداشته خواهد شد.
منبع: خانه ملت
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه